Збільшення ділянки на екрані

Збільшення ділянки екрана є дією, яка відрізняється від простого збільшення розміру тексту. Ця можливість подібна до звичайного збільшувального скла, яке надає вам змогу пересувати екраном область збільшення на екрані.

  1. Go to the desktop and start typing Accessibility.

  2. Натисніть пункт Доступність, щоб відкрити панель.

  3. Натисніть Масштаб у розділі Бачення.

  4. Перемкніть пункт Масштаб у верхньому правому куті вікна Параметри масштабу у стан «увімкнено».

Тепер ви можете рухатися областю екрана. Пересуванням вказівника миші до країв екрана ви пересуватимете область збільшення у різних напрямках, що надає вам змогу переглядати бажані ділянки.

Ви можете вмикати і вимикати масштабування натисканням кнопки доступності на верхній панелі із наступним вибором пункту Масштаб.

Ви можете змінити коефіцієнт збільшення, стеження за вказівником миші та розташування панелі збільшеного перегляду на екрані. Зробити це можна на вкладці Лупа у вікні Параметри масштабу.

Ви можете активувати перехрестя, яке допоможе вам слідкувати за вказівником миші або сенсорної панелі. Увімкніть перехрестя і скоригуйте їх довжину, колір та товщину за допомогою вкладки Перехрестя вікна Параметри масштабу.

Ви можете перемкнутися на інвертоване зображення або Біле на чорному і скоригувати яскравість, контрастність та параметри відтінків сірого для збільшувального скла. Поєднання цих параметрів є корисним для тих, хто недобачає, має певну фотофобію, або просто при використанні комп'ютера у несприятливих умовах освітлення. Перейдіть на вкладку Ефекти кольорів у вікні Параметри масштабу для вмикання цих параметрів або внесення до них змін.