Про цей підручник

Цей підручник створено для того, щоб ознайомити вас із можливостями вашого стільничного середовища, відповісти на пов'язані і комп'ютером питання та надати підказки щодо ефективнішого користування вашим комп'ютером. Ось декілька зауважень щодо цього довідкового підручника:

  • Підручник впорядковано за малими орієнтованими на виконання певного завдання темами, а не главами. Це означає, що вам не доведеться читати увесь підручник, щоб знайти відповідь на ваші питання.

  • Пов'язані записи зібрано разом. За допомогою посилань «Див. також», які розташовано у нижній частині деяких сторінок, ви можете перейти до пов'язаних тем. Це спрощує пошук подібних питань і може допомогти вам у виконанні якогось завдання.

  • До підручника вбудовано можливості пошуку. Панель у верхній частині навігатора довідкою є панеллю пошуку. Відповідні до заданого критерію пошуку результати почнуть з'являтися, щойно ви почнете вводити критерій пошуку.

  • Цей підручник неперервно удосконалюють. Хоча ми намагаємося надати вам повний набір корисних відомостей, ми знаємо, що не можемо відповісти одразу на усі ваші питання. Якщо вам потрібна допомога, ви можете звернутися до команди підтримки вашого дистрибутива.