Перевірка вашої резервної копії

Після того, як ви створили резервну копію ваших файлів, вам слід переконатися у тому, що резервне копіювання було успішним. Якщо під час копіювання сталися помилки, ви можете втратити важливі дані, оскільки у резервній копії може не виявитися якихось файлів.

Коли ви користуєтеся Файлами для копіювання або пересування файлів, комп'ютер перевіряє, чи усі дані було перенесено належним чином. Втім, якщо ви переносите дані, які є дуже важливим для вас, вам варто виконати додаткові перевірки, щоб переконатися, що ваші дані було перенесено у коректний спосіб.

Ви можете виконати додаткову перевірку, ознайомившись із вмістом скопійованих файлів та тек на носії призначення. Перевірка надасть вам певність щодо того, що перенесені файли і теки насправді перебувають у резервній копії. Ви матимете додаткове свідчення того, що процедура була успішною.

Якщо виявиться, що вам потрібно регулярно створювати резервні копії великого обсягу даних, вам простіше буде скористатися спеціалізованою програмою для роботи із резервними копіями, наприклад Déjà Dup. Така програма є потужнішою і надійнішою за просте копіювання файлів.