Що підлягає резервному копіюванню

Пріоритетом для вас має бути резервне копіювання ваших найважливіших файлів, а також файлів, які важно відновити. Наприклад, ось список від найважливіших до найменш важливих:

Ваші особисті файли

Це можуть бути документи, електронні таблиці, пошта, записи зустрічей календаря, фінансові дані, сімейні фотографії або будь-які інші особисті файли, які ви вважаєте незамінними.

Ваші особисті дані

До цієї категорії включено зміни, які ви могли внести до кольорів, фонових зображень, роздільності екрана та параметрів миші вашого стільничного середовища. Сюди також включено налаштування програм, зокрема параметри роботи LibreOffice, мультимедійного програвача та вашої програми для роботи з електронною поштою. Ці дані можна замінити, але їхнє відтворення може бути тривалою справою.

Системні параметри

Більшість користувачів ніколи не змінюють параметри системи, які було визначено під час встановлення. Якщо з якоїсь причини вами було внесено зміни до параметрів системи або ви використовуєте ваш комп'ютер як сервер, вам варто створити резервну копію цих параметрів.

Встановлене програмне забезпечення

Програмне забезпечення, яке може бути відновлено доволі швидко у звичному режимі після серйозної проблеми повторним встановленням.

Загалом кажучи, вам варто створити резервні копії усіх файлів, які не можна замінити, та файлів, відтворення вмісту яких потребуватиме значної витрати часу без резервної копії. З іншого боку, якщо дані просто замінити, вам не варто витрачати місце на диску для резервного копіювання цих даних.