Настанови із пов'язування певних пристроїв

Навіть якщо вам вдасться знайти підручник з пристрою, у ньому може міститися недостатньо відомостей для уможливлення пов'язування. Нижче наведено подробиці щодо декількох типових пристроїв.

Пульти керування PlayStation 5

Утримуючи натиснутою кнопку Create, натисніть кнопку PS, аж доки не заблимає світлова панель, і пов'яжіть пристрій, подібно до будь-яких інших пристроїв Bluetooth.

Пульти керування PlayStation 4

Також для уможливлення видимості пульта керування та пов'язування його у режимі довільного іншого пристрою Bluetooth можна скористатися комбінацією кнопок PS та «Share».

Для цих пристроїв можна також скористатися «кабельним пов'язування». З'єднайте пульт керування за допомогою кабелю USB із відкритими Параметрами Bluetooth і увімкненим Bluetooth. Система спитає вас, чи слід встановлювати цей пульт керування без потреби у натисканні кнопки PS. Від'єднайте пульт і натисніть кнопку PS, щоб користуватися ним за допомогою Bluetooth.

Пульти керування PlayStation 3

Такі пристрої використовують «кабельне пов'язування». З'єднайте пульт керування за допомогою кабелю USB із відкритим вікном Параметри Bluetooth і увімкненим Bluetooth. Після натискання кнопки PS система запитає вас, чи слід встановлювати пульт керування. Від'єднайте пульт і натисніть кнопку PS, щоб використовувати їх за допомогою Bluetooth.

Пульт керування PlayStation 3 BD

Натисніть одночасно кнопки «Start» і «Enter» і утримуйте їх протягом приблизно 5 секунд. Далі, ви зможете вибрати пульт керування у списку пристроїв у звичний спосіб.

Пульти керування Nintendo Wii і Wii U

Скористайтеся червоною кнопкою «Sync» у відсіку для батарейок для запуску процедури пов'язування. Інші комбінації клавіш не призведуть до зберігання даних щодо пов'язування, отже вам доведеться невдовзі робити це знову. Також зауважте, що частина програмного забезпечення, зокрема емулятори консолей, потребує безпосереднього доступу до пультів керування і, у таких випадках, вам не варто налаштовувати їх на панелі Bluetooth. Зверніться до підручника з програми для отримання відповідних настанов.

ION iCade

Натисніть і утримуйте чотири нижні кнопки і верхню білу кнопку, щоб розпочати процедуру прив'язування. Коли з'являться настанови щодо прив'язування, вкажіть, що слід використовувати лише основні напрямки для введення коду, далі натисніть будь-яку з двох білих кнопок скраю праворуч від аркадної ручки для підтвердження.