Пошук файлів

Ви можете виконати пошук файлів на основі назви або типу безпосередньо з вікна програми для керування файлами.

Пошук

 1. Open the Files application from the desktop.

 2. Якщо вам відомо, що потрібні вам файли зберігаються у певній теці, перейдіть до цієї теки.

 3. Введіть слово або слова, які, як вам відомо, є частиною назви файла, і програма покаже відповідні файли на панелі пошуку. Наприклад, якщо у назві усіх ваших рахунків є слово «Рахунок», введіть рахунок. Відповідність слів встановлюватиметься без врахування регістру символів.

  Замість введення слів безпосередньо для виклику панелі пошуку, ви можете натиснути кнопку Search key symbol на панелі інструментів або натиснути комбінацію клавіш Ctrl+F.

 4. Ви можете звузити перелік результатів за датою, типом файла або текстовим вмістом файла або наказати виконати пошук лише за назвою файла.

  Щоб застосувати фільтри, натисніть кнопку спадного меню ліворуч від піктограми Search key symbol програми для керування файлами і виберіть якісь із доступних фільтрів:

  • Коли: наскільки далеко у минуле має бути спрямовано пошук?

  • Що: яким є тип файла?

  • Має ваш пошук бути повнотекстовим чи слід виконати пошук лише за назвою файла?

 5. Щоб вилучити фільтр, натисніть X збоку від мітки фільтра, який ви хочете вилучити.

 6. Ви можете відкривати, копіювати, вилучати або виконувати інші дії з файлами у списку результатів пошуку так само, як ви виконуєте ці дії із будь-якими іншими файлами у теках у програмі для керування файлами.

 7. Натисніть кнопку Search key symbol на панелі інструментів, щоб вийти з режиму пошуку і повернутися до початкової теки.