Упорядкування файлів та тек

Ви можете упорядковувати файли у теці у різні способи, наприклад за датою або розміром. Див. список типових режимів упорядковування файлів у розділі Способи упорядковування файлів. Відомості щодо зміни типового способу упорядковування наведено у розділі Налаштування перегляду у Файлах.

Можливі способи упорядковування файлів залежать від режиму перегляду теки, яким ви користуєтеся. Ви можете змінити поточний режим перегляду за допомогою кнопок списку та піктограм на панелі інструментів.

Перегляд піктограмами

Щоб упорядкувати файли по-іншому, натисніть кнопку режимів перегляду на панелі інструментів і виберіть режим: За назвою, За розміром, За типом, За датою зміни або За датою доступу.

Наприклад, якщо ви виберете режим За назвою, файли буде упорядковано за їхніми назвами за порядком літер в абетці. Докладніший опис інших варіантів наведено у розділі Способи упорядковування файлів.

Змінити упорядкування на зворотне можна за допомогою позначення пункту Зворотний порядок у меню.

Перегляд списком

Щоб змінити режим упорядковування файлів, клацніть на одному із заголовків стовпчиків списку у програмі для керування файлами. Наприклад, клацніть на заголовку Тип, щоб список було упорядковано за типом файла. Клацніть на заголовку стовпчика ще раз, щоб змінити упорядкування на обернене.

У режимі перегляду списком ви можете наказати програмі показувати більше стовпчиків із додатковими атрибутами і упорядковувати список за цими стовпчиками. Натисніть кнопку параметрів перегляду на панелі інструментів, виберіть пункт Видимі стовпчики… і виберіть стовпчики, які має бути показано. Після цього ви зможете упорядкувати список за показаними стовпчиками. Описи доступних стовпчиків наведено у розділі Налаштування стовпчиків списку файлів.

Способи упорядковування файлів

Назва

Упорядковує за абеткою за назвами файлів.

Розмір

Упорядковує за розміром файлів (місцем, яке файл займає на диску). Типово упорядковує файли від найменшого до найбільшого.

Тип

Упорядковує файли за абеткою за типом файла. Файли одного типу буде згруповано, а потім упорядковано за назвою.

Востаннє змінено

Упорядковує за датою і часом моменту, у який до файла було внесено зміни. Типово упорядковує від найстаріших до найновіших.