Участь в удосконаленні цього підручника

Повідомлення про вади

Цю довідкову документацію створено спільнотою на безкоштовній основі. Ми будемо раді вашій допомозі. Якщо ви виявили проблему із цими сторінками довідки (друкарську помилку, помилкові настанови або теми, які не висвітлено), ви можете повідомити про ваду. Надіслати повідомлення про ваду можна за допомогою системи стеження за вадами.

Для доступу до надсилання повідомлень про вади і отримання оновлень щодо стану вади електронною поштою вам слід зареєструватися. Якщо у вас ще немає облікового запису, натисніть кнопку Sign in / Register, щоб створити обліковий запис.

Щойно у вас буде обліковий запис, увійдіть до системи, потім поверніться до сторінки стеження за вадами у документації і натисніть кнопку New issue. Перш ніж повідомляти про нову ваду, будь ласка, ознайомтеся зі списком вад — можливо у системі вже зареєстровано подібне повідомлення про ваду.

Перш ніж надсилати повідомлення про ваду, виберіть відповідну мітку з меню Labels. Якщо ви повідомляєте про ваду у документації, вам слід вибрати мітку gnome-help. Якщо ви не певні щодо компонента, якого стосується ваше повідомлення, не вибирайте жодної мітки.

Якщо ви просите про написання довідки щодо теми, яку вважаєте невисвітленою, виберіть мітку Feature. Заповніть поля заголовка і опису і натисніть кнопку Submit issue.

Вашому звіту буде надано ідентифікаційного номера, його стан буде оновлено, щойно над ним попрацює хтось із розробників. Дякуємо за те, що допомагаєте зробити «Довідку із GNOME» кращою!

Зв'язок з нами

Ви можете надіслати повідомлення електронної пошти до списку листування щодо документації GNOME, щоб дізнатися про те, як взяти участь у команді з документування.