Проблеми із пристроєм для читання мультимедійних карток

На багатьох комп'ютерах передбачено пристрої для читання карток SD, MMC, SM, MS, CF та інших карток для зберігання даних. Ці картки має бути автоматично виявлено і змонтовано. Ось певні кроки діагностики, якщо це не відбувається автоматично:

  1. Переконайтеся, що картку вставлено правильно. Багато карток вставляються так, наче їх перевернуто. Крім того, переконайтеся, що картка міцно сидить у гнізді; деякі картки, особливо CF, потребують для правильного фіксування певного зусилля при вставленні. (Не тисніть надто сильно! Якщо відчуваєте жорсткий опір, не тисніть з усіх сил.)

  2. Open Files from the desktop. Does the inserted card appear in the left sidebar? Sometimes the card appears in this list but is not mounted; click it once to mount. (If the sidebar is not visible, press F9 or click Files in the top bar and select the Sidebar.)

  3. Якщо пункт вашої картки не з'явиться на бічній панелі, натисніть комбінацію клавіш Ctrl+L, введіть з клавіатури computer:/// і натисніть клавішу Enter. Якщо ваш пристрій для читання карток налаштовано належним чином, пристрій має бути показано як диск, якщо у ньому немає картки, і як картку, якщо картку було змонтовано.

  4. Якщо ви бачите запис пристрою для читання карток, але не картку, проблему може бути пов'язано із самою карткою. Спробуйте скористатися іншою карткою або перевірте картку іншим пристроєм для читання карток.

Якщо при перегляді місця Комп'ютер ви не бачите ні карток, ні пристроїв для читання, може так статися, що пристрій для читання карток не працює з Linux через проблеми із драйвером. Якщо пристрій для читання карток є вбудованим (його розташовано у корпусі комп'ютера, а не ззовні), така ситуація є ймовірнішою. Найкращим виходом із ситуації є безпосереднє з'єднання пристрою (камери, стільникового телефону тощо) із портом USB на комп'ютері. Також можна скористатися зовнішніми пристроями для читання карток, підтримка яких у Linux є значно кращою.