Де розташовано клавішу Menu?

Клавішу Menu, також відому як клавішу Програма, можна знайти на деяких орієнтованих на Windows клавіатурах. Цю клавішу, зазвичай, розташовано у нижній правій частині клавіатури, поряд із клавішею Ctrl, але її може бути розташовано у іншому місці виробниками клавіатури. На клавіші зазвичай зображають курсор, який наведено на розкрите меню: Menu key icon.

Основним призначенням цієї клавіші є відкриття контекстного меню за допомогою клавіатури, без клацання правою кнопкою миші. Це корисно, якщо миша або подібний пристрій є недоступною або якщо на миші немає правої кнопки.

Клавішу Menu іноді прибирають з клавіатури для заощадження місця, зокрема на портативних клавіатурах і клавіатурах ноутбуків. У цьому випадку на деяких клавіатурах міститься функціональна клавіша Menu, яку можна активувати поєднанням із функціональною клавішею (Fn).

Контекстне меню — меню, яке буде відкрито у відповідь на клацання правою кнопкою миші. Меню, яке ви побачите, якщо таке буде показано, залежить від контексту і функціонального призначення області, на якій було виконано клацання правою кнопкою миші. Коли ви користуєтеся клавішею Menu, контекстне меню буде показано для області екрана, у якій перебуває курсор у момент, коли було натиснуто клавішу.