Клацання середньою

У багатьох мишах та деяких сенсорних панелях передбачено середню кнопку. На миші з коліщатком ви, зазвичай, можете натискати безпосередньо коліщатко для клацання середньою кнопкою. Якщо на миші немає ніякої середньої кнопки, ви можете натиснути ліву і праву кнопку миші одночасно, щоб імітувати клацання середньою кнопкою миші.

На сенсорних панелях, де передбачено реєстрацію одночасного торкання декількома пальцями, ви можете стукнути по панелі одночасно трьома пальцями для імітації клацання середньою кнопкою миші. Щоб це спрацювало, вам слід увімкнути клацання постукуванням у параметрах сенсорної панелі.

У багатьох програмах клацання середньою кнопкою миші використовується для додаткових скорочень із клацанням.

  • У вікнах програм зі смужками гортання, клацання лівою кнопкою миші на порожньому місці панелі пересуває позицію гортання до відповідного місця. Клацання середньою кнопкою миші пересуне поточну позицію на одну сторінку у напрямку позиції клацання.

  • On the desktop, you can quickly open a new window for an application with middle-click. Simply middle-click on the application’s icon. The applications overview is displayed using the grid button in the dash.

  • У більшості браузерів передбачено можливість швидкого відкриття посилань у вкладках за допомогою клацання середньою кнопкою миші. Достатньо просто навести вказівник миші на посилання і клацнути середньою кнопкою миші, і програма відкриє посилання у новій вкладці.

  • У програмі для керування файлами у клацання середньої кнопки миші є дві ролі. Якщо ви клацнете середньою кнопкою миші на пункті теки, її буде відкрито у новій вкладці. Це імітує поведінку популярних браузерів. Якщо ви клацнете середньою кнопкою миші на пункті файла, файл буде відкрито у відповідній програмі так, наче ви здійснили на пункті файла подвійне клацання.

У деяких спеціалізованих програма ви можете скористатися середньою кнопкою миші для виконання інших функцій. Пошукайте у довідці до програми записи щодо клацання середньою кнопкою або просто середньої кнопки миші.