Композиції не з'являються на iPod після копіювання на пристрій

When you plug an iPod into your computer, it will appear in your music player application and also in the file manager (the Files application on the desktop). You must copy songs onto the iPod using the music player — if you copy them across using the file manager, it won’t work because the songs won’t be put into the right location. iPods have a special location for storing songs which music player applications know how to get to but the file manager does not.

Крім того, вам слід дочекатися завершення копіювання композицій на iPod, перш ніж від'єднувати його від комп'ютера. Перш ніж фізично від'єднувати iPod, переконайтеся, що його пристрій безпечно вилучено. Таким чином, ви забезпечите належне копіювання даних композицій.

Ще однією причиною того, що композиції не з'являються на вашому iPod, є те, що програма для відтворення музики, якою ви користуєтеся, не підтримує перетворення звукових даних з одного формату до іншого. Якщо ви копіюєте композицію, яку було збережено у форматі, підтримку якого не передбачено на вашому iPod (наприклад, файл Ogg Vorbis (.oga)), музичний програвач спробує перетворити її дані до формату, який відтворює iPod, зокрема MP3. Якщо у системі не встановлено відповідного програмного забезпечення для перетворення (його також називають кодеком або кодувальником), музичний програвач не зможе виконати перетворення, а тому не зможе скопіювати композицію. Пошукайте у програмі для встановлення пакунків відповідний кодек.