Параметри показу у програмі для керування файлами

Ви можете керувати тим, як програма для керування файлами показує підписи під піктограмами. Натисніть кнопку меню у верхньому правому куті вікна, виберіть у контекстному меню пункт Параметри, і перейдіть до розділу Перегляд підписів піктограм.

Підписи до піктограм

Піктограми програми для керування файлами із підписами

При перегляді у режимі піктограм ви можете наказати програмі показувати додаткові дані щодо файлів і тек у підписах до кожної з піктограм. Це корисно, наприклад, якщо вам потрібно знати, кому належить файл, або коли до файла було востаннє внесено зміни.

Ви можете змінити масштаб позначки теки натисканням кнопки параметрів перегляду на панелі інструментів із наступним вибором масштабу за допомогою повзунка. Зі збільшенням масштабу програма для керування файлами показуватиме усе більше даних у підписах. У підписі може бути показано до трьох параметрів файла. Значення першого параметра буде показано за більшості масштабів. Інші два значення буде показано лише за дуже великих розмірів позначок.

Дані, які може бути показано у підписах до піктограм є тими самими даними, які буде показано у режимі перегляду списком. Щоб дізнатися про це більше, ознайомтеся із вмістом розділу Налаштування стовпчиків списку файлів.

Перегляд списком

При перегляді файлів у режимі списку, ви можете наказати програмі показувати Придатні до розгортання теки у перегляді списком. У відповідь програма покаже кнопку розгортання для кожного з каталогів у списку файлів, щоб можна було переглядати вміст декількох тек одразу. Це корисно у теках, де структура тек відповідає вмісту, наприклад у фонотеці, де композиції упорядковано за теками виконавців, у яких файли розподілено за підтеками альбомів.