Друк на конвертах

На більшості принтерів передбачено можливість безпосереднього друку на конверті. Це особливо корисно, якщо вам, наприклад, потрібно надіслати багато листів.

Друк на конвертах

При друці на конвертах слід перевірити дві речі.

По-перше, ваш принтер знає, якими є розміри конверта. Натисніть комбінацію клавіш Ctrl+P, щоб відкрити діалогове вікно друку, перейдіть на вкладку Параметри сторінки і виберіть у полі Тип паперу «Envelope», якщо такий пункт є у списку. Якщо такого пункту немає, спробуйте змінити значення параметра Розмір паперу до розмірів конверта (наприклад, C5). На пакунку з конвертами має бути написано розмір; більшість конвертів мають стандартні розміри.

По-друге, вам слід переконатися, що конверти вкладено до вхідного лотка принтера правильно. Ознайомтеся із відповідними настановами з підручника до принтера або просто спробуйте надрукувати щось на папірці відповідного розміру, щоб визначити бік, на якому відбуватиметься друк, і вкласти конверти належним чином.

Деякі принтери не розраховано на друк конвертів, особливо деякі лазерні принтери. Ознайомтеся із підручником до принтера, щоб визначити, чи можна на ньому друкувати на конвертах. Якщо друк на конвертах не передбачено, спроба друку може призвести до пошкодження принтера.