Налаштовування локального принтера

Ваша система може автоматично розпізнавати принтери багатьох типів, щойно їх буде з'єднано із комп'ютером. З'єднання більшості принтерів відбувається за допомогою USB-кабелю, але деякі принтери з'єднуються із вашою мережею дротового або бездротового зв'язку.

Якщо ваш принтер з'єднується із комп'ютером мережею, його не буде налаштовано автоматично — вам доведеться додати його за допомогою панелі Принтери програми Параметри.

  1. Переконайтеся, що принтер увімкнено.

  2. З'єднайте ваш принтер із комп'ютером за допомогою відповідного кабелю. На екрані ви можете побачити повідомлення про те, що система шукає драйвери. Вас можуть попросити пройти розпізнавання, щоб встановити знайдені драйвери.

  3. Після того, як система завершить встановлення драйверів, ви побачите відповідне повідомлення. Виберіть пункт Надрукувати тестову сторінку для друку тестової сторінки або пункт Параметри для внесення додаткових змін у налаштування принтера.

Якщо принтер не було налаштовано автоматично, ви можете додати його у параметрах принтерів:

  1. Go to the desktop and start typing Printers.

  2. Натисніть пункт Принтери.

  3. Залежно від вашої системи, вам, можливо, доведеться натиснути кнопку Розблокувати у верхньому правому куті і ввести ваш пароль, коли вас про це попросять.

  4. Натисніть кнопку Додати….

  5. У контекстному вікні виберіть новий принтер і натисніть кнопку Додати.

    Якщо ваш принтер не було виявлено автоматично, але вам відома його адреса у мережі, введіть її до поля для введення тексту у нижній частині діалогового вікна, а потім натисніть кнопку Додати

Якщо вашого пункту принтера немає у вікні Додати принтер, вам, можливо, слід встановити драйвери до принтера.

Після встановлення принтера, ви можете змінити ваш типовий принтер.