Перемикання між вікнами

Переглянути список усіх запущених програм, які мають графічний інтерфейс, можна за допомогою засобу перемикання вікон. Він робить перемикання між завданнями однокроковим процесом і надає повну картину щодо запущених програм.

З робочого простору:

  1. Натисніть комбінацію клавіш Super+Tab, щоб система показала перемикач вікон.

  2. Відпустіть клавішу Super, щоб вибрати наступне (підсвічене) вікно у списку перемикача вікон.

  3. Або, утримуючи натиснутою клавішу Super, натискайте клавішу Tab, щоб циклічно переходити списком відкритих вікон, або комбінацію клавіш Shift+Tab для циклічного переходу у зворотному напрямку.

Вікна у засобі перемикання вікон згруповано за програмами. При клацання програма розгортатиме зображення попереднього перегляду вікон програм, якщо у програми відкрито декілька вікон. Натисніть і утримуйте клавішу Super і натискайте клавішу ` (або клавішу під клавішею Tab) для покрокового переходу списком.

Крім того, ви можете пересуватися між піктограмами програм у засобі перемикання вікон за допомогою клавіш і або вибрати програму клацанням на її піктограми.

Зображення попереднього перегляду вікон програм у одному вікні можна переглянути за допомогою натискання клавіші .

На панелі огляду Діяльності клацніть на пункті вікна, щоб перейти до нього і полишити панель огляду. Якщо відкрито декілька робочих просторів, ви можете клацнути на будь-якому з пунктів робочих просторів, щоб переглянути відкриті у ньому вікна.