Що таке робочий простір і як він допоможе мені?

Робочими просторами називають групування вікон у вашому стільничному середовищі. Ви можете створити декілька робочих просторів, які працюватимуть як віртуальні стільниці. Робочі простори мають зменшити захаращеність стільниці із зробити навігацію нею простішою.

Робочими просторами можна скористатися для упорядкування вашої роботи. Наприклад, ви можете зібрати усі вікна, пов'язані із спілкуванням, зокрема вікна програм для роботи з електронною поштою або миттєвого обміну повідомленнями, на одному робочому просторі, а вікна робочих програм — на іншому. Вікно програми для керування фонотекою може розташовуватися на третьому робочому просторі.

Користування робочими просторами:

  • На панелі Діяльностей ви можете здійснювати горизонтальну навігацію між робочими просторами.

  • Якщо вже використовується декілька робочих просторів, панель вибору робочого простору буде показано між полем для пошуку і списком вікон. На ній буде показано пункти поточних використаних робочих просторів і додатковий пункт порожнього робочого простору.

  • Щоб додати робочий простір, перетягніть і скиньте вікно з наявного робочого простору на пункт порожнього робочого простору на панелі вибору робочого простору. У створеному рбочому просторі буде розташовано скинуте вами вікно, а поряд із його пунктом з'явиться новий пункт порожнього робочого простору.

  • Щоб вилучити робочий простір, просто закрийте усі його вікна або пересуньте їх до інших робочих просторів.

У системі завжди є принаймні один робочий простір.

Засіб вибору робочого простору