Зміна гучності звуку

Щоб змінити гучність звуку, відкрийте меню системи з правої частини верхньої панелі і пересуньте повзунок ліворуч або праворуч. Ви можете повністю вимкнути звук перетягуванням повзунка якнайлівіше.

На деяких клавіатурах передбачено клавіші для керування звуком. На цих клавішах, зазвичай, зображають гучномовець із звуковими хвилями, які з нього виходять. Зазвичай, такі клавіші розташовано поряд із F-клавішами у верхній частині клавіатури. На клавіатурах ноутбуків ці клавіші, зазвичай, поєднано із F-клавішами. Щоб скористатися ними, слід утримувати натисненою клавішу Fn.

Якщо у вас встановлено зовнішні гучномовці, ви також можете змінити гучність за допомогою регулятора гучності на гучномовцях. Регулятори гучності передбачено і на деяких навушниках.

Зміна гучності звуку для окремих програм

Ви можете змінити рівень гучності для однієї програми, лишивши його незмінним для інших. Це корисно, якщо ви, наприклад, слухаєте музику і одночасно переглядаєте сторінки інтернету. Ви можете вимкнути звук у браузері, щоб звуки з сайтів не заважали слухати музику.

У деяких програмах передбачено засоби керування гучністю у основних вікнах програми. Якщо у вашій програмі передбачено засоби керування гучністю, скористайтеся ними для зміни гучності. Якщо таких засобів не існує, виконайте такі дії:

  1. Go to the desktop and start typing Sound.

  2. Натисніть пункт Звук для відкриття панелі.

  3. У розділі Рівні гучності змініть гучність для програми з наведеного там списку. Кнопка у кінці повзунка гучності перемикає пункт Вимкнути звук між станом «увімкнено» і «вимкнено».

    У списку буде показано лише програми, які відтворюють звук. Якщо програма відтворює звук, але її пункту немає у списку, ймовірно, у ній не передбачено можливості керування гучністю у цей спосіб. Якщо це так, ви не зможете змінити гучність відтворення звуку у цій програмі.