З'єднання вашого комп'ютера із пристроєм Bluetooth

Перш ніж ви зможете скористатися пристроєм Bluetooth, зокрема мишею або гарнітурою, вам слід з'єднати ваш комп'ютер із пристроєм. Процедура такого з'єднання для пристроїв Bluetooth називається пов'язуванням.

 1. Go to the desktop and start typing Bluetooth.

 2. Натисніть пункт Bluetooth для відкриття панелі.

 3. Переконайтеся, що Bluetooth увімкнено: перемикач згори має бути переведено у стан «увімкнено». Коли панель відкрито і перемикач переведено у стан «увімкнено, комп'ютер розпочне пошук пристроїв.

 4. Зробіть інший пристрій Bluetooth придатним до виявлення або видимим і розташуйте його у радіусі 5-10 метрів (близько 16-33 футів) від вашого комп'ютера.

 5. Натисніть пункт пристрою у списку Пристрої. У відповідь буде відкрито панель для відповідного пристрою.

 6. Якщо потрібно, підтвердьте пін-код на вашому іншому пристрої. Пристрій має показати вам пін-код, який ви бачите на екрані вашого комп'ютера. Підтвердьте пін-код на пристрої (вам, можливо, доведеться натиснуть кнопку Пов'язати або Підтвердити), потім натисніть кнопку Підтвердити на комп'ютері.

  На більшості пристроїв вам слід ввести дані протягом 20 секунд, інакше з'єднання не буде завершено. Якщо таке трапилось, поверніться до списку пристроїв і розпочніть процедуру з початку.

 7. Для запису пристрою у списку Пристрої буде показано стан З'єднано.

 8. Для редагування запису пристрою натисніть його пункт у списку Пристрої. У відповідь ви побачите специфічну для пристрою панель. Програма може показати додаткові параметри, які стосуються типу пристрою, із якими ви хочете встановити з'єднання.

 9. Після внесення змін до параметрів закрийте панель.

Піктограма Bluetooth на верхній панелі

Якщо з комп'ютером з'єднано один або декілька пристроїв Bluetooth, у області стану системи з'явиться піктограма Bluetooth.