Відкриття програм для пристроїв або дисків

Можна налаштувати систему так, щоб вона автоматично запускала програму, коли ви з'єднуватимете із комп'ютером пристрій або вставлятимете до пристрою диск або картку-носій даних. Наприклад, ви можете наказати системі запускати програму для упорядковування фотографій, коли ви з'єднуєте з комп'ютером цифрову фотокамеру. Ви також можете вимкнути цю можливість, щоб система не виконувала ніяких дій, коли ви з'єднуєте з комп'ютером якийсь пристрій.

Щоб визначити програми, які має бути запущено при з'єднанні різноманітних пристроїв, виконайте такі дії:

  1. Go to the desktop and start typing Removable Media.

  2. Натисніть пункт Змінний носій.

  3. Знайдіть пункт бажаного пристрою або носія даних, а потім виберіть програму або дію для цього типу носія. Нижче наведено опис різних типів пристроїв та носіїв даних.

    Замість запуску програми, ви також можете налаштувати усе так, щоб вміст пристрою було показано у програмі для керування файлами, позначивши пункт Відкрити теку. При з'єднанні пристрою чи носія система запитає вас про подальші дії або не виконуватиме ніяких дій автоматично.

  4. Якщо у списку не міститься пристрою або типу носія даних (наприклад, дисків Blu-ray або пристроїв для читання електронних книг), до запису якого ви хочете внести зміни, натисніть пункт Інший носій…, щоб переглянути додаткові пункти списку. виберіть тип пристрою або носія даних зі спадного списку Тип і програму або дію зі спадного списку Дія.

Якщо ви не хочете, щоб якісь програми відкривалися автоматично під час з'єднання пристрою або носія з комп'ютером, позначте пункт Ніколи не питати про запуск програм при вставленні носія у нижній частині вікна Змінний носій.

Типи пристроїв і носіїв даних

Звукові диски

Виберіть бажану програму для відтворення музики або видобування даних зі звукових компакт-дисків для обробки звукових компакт-дисків. Якщо ви користуєтеся звуковими DVD (DVD-A), виберіть спосіб відкриття цих носіїв у розділі Інший носій…. Якщо ви відкриєте звуковий компакт-диск у програмі для керування файлами, його вміст буде показано у вигляді файлів WAV, які можна відтворити у будь-якій програмі для відтворення звукових даних.

Відеодиски

Виберіть бажану програму для роботи із відеоданими для обробки відео-DVD. Скористайтеся кнопкою Інший носій… для встановлення програми для Blu-ray, HD DVD, відео-CD (VCD) та супервідео-CD (SVCD). Якщо DVD або інші відеодиски не працюють як слід після вставляння, див. Чому не вдається відтворити DVD?.

Порожні диски

Скористайтеся кнопкою Інший носій… для вибору програми для запису дисків для порожніх компакт-дисків, порожніх DVD, порожніх дисків Blu-ray і порожніх HD DVD.

Фотокамери і фотографії

Скористайтеся спадним списком Фотографії для вибору програми для керування фотографіями, яку буде запущено, коли ви з'єднаєте із комп'ютером вашу цифрову фотокамеру або вставите картку пам'яті із фотокамери, зокрема картку CF, SD, MMC або MS. Ви також можете просто почати перегляд ваших файлів фотографій у програмі для керування файлами.

У списку Інший носій… ви можете вибрати програму для відкриття компакт-дисків із зображеннями Kodak, таких, які виготовлено у відповідній крамниці. Це звичайні компакт-диски із даними, на яких записано зображення JPEG до теки із назвою Pictures.

Програвачі музики

Виберіть програму для керування фонотекою на вашому портативному пристрої для відтворення музики або надайте право керувати файлами на носії вашій програмі для керування файлами.

Програми для читання електронних книг

Скористайтеся кнопкою Інший носій… для вибору програми для керування книгами на вашому пристрої для читання електронних книг або надайте право керувати файлами на носії даних вашій програмі для керування файлами.

Програмне забезпечення

На деяких дисках та портативних носіях міститься програмне забезпечення, яке запускається автоматично при з'єднанні носія з даними з комп'ютером. Скористайтеся пунктом Програмне забезпечення для керування діями, які буде виконано при з'єднанні носія із програмним забезпеченням для автоматичного запуску. Перш ніж програми буде запущено, система завжди проситиме вас підтвердити запуск.

Ніколи не запускайте програм із носіїв із ненадійним походженням.