Приховування файла

Програма для керування файлами Файли надає вам змогу приховувати і скасовувати приховування файлів, якщо вам це потрібно. Якщо файл приховано, його не буде показано у програмі для керування файлами, але він продовжить зберігатися у своїй теці.

Щоб приховати файл, перейменуйте його, додавши символ . на початку його назви. Наприклад, щоб приховати файл із назвою приклад.txt, вам слід перейменувати його на .приклад.txt.

Ви можете приховувати теки у той самий спосіб, у який ви приховуєте файли. Щоб приховати теку, додайте символ . на початку її назви.

Показ усіх прихованих файлів

Якщо ви хочете побачити усі приховані файли у теці, перейдіть до цієї теки і або натисніть кнопку параметрів перегляду на панелі інструментів і виберіть пункт Показати приховані файли, або натисніть комбінацію клавіш Ctrl+H. У відповідь буде показано усі приховані файли, разом зі звичайними файлами, які не приховано.

Щоб знову приховати файли, або знову натисніть кнопку параметрів перегляду на панелі інструментів і виберіть пункт Показати приховані файли, або натисніть комбінацію клавіш Ctrl+H ще раз.

Скасування приховування файла

Щоб скасувати приховування файла, перейдіть до теки, у якій зберігається прихований файл, і натисніть кнопку параметрів перегляду на панелі інструментів, а потім виберіть пункт Показати приховані файли. Далі, знайдіть прихований файл і перейменуйте його, прибравши символ . на початку назви. Наприклад, щоб скасувати приховування файла із назвою .приклад.txt, вам слід перейменувати його на приклад.txt.

Після перейменовування файла ви можете або натиснути кнопку параметрів перегляду на панелі інструментів і вибрати пункт Показати приховані файли, або натиснути комбінацію клавіш Ctrl+H, щоб знову приховати усі інші приховані файли.

Типово, ви бачитимете приховані файли у вікні програми для керування файлами, аж доки ви не закриєте вікно програми. Щоб змінити цей параметр роботи програми так, щоб програма завжди показувала приховані файли, ознайомтеся із розділом Налаштування перегляду у Файлах.

Назви більшості прихованих файлів починаються з .. Втім, інші приховані файли можуть містити символ ~ наприкінці назви файла. Такі файли є файлами резервних копій. Докладніші відомості про такі файли можна знайти у розділі Що за файли із ~ наприкінці назви?.