Налаштування попереднього перегляду у програмі для керування файлами

Програма для керування файлами створює зображення мініатюр для попереднього перегляду вмісту файлів зображень, відео та текстових файлів. Створення мініатюр може бути повільною справою для великих файлів або в умовах мережі, тому ви можете керувати тим, коли слід створювати файли мініатюр. Натисніть кнопку меню у верхньому правому куті вікна програми, виберіть пункт Параметри і перейдіть розділу Швидкодія.

Показувати мініатюри

Типово, усі зображення попереднього перегляду створюються лише для файлів Тільки на цьому комп'ютері, тобто для файлів на комп'ютері і з'єднаних із ним зовнішніх дисках. Ви можете встановити режим Усі файли або Ніколи. Програма для керування файлами може здійснювати навігацію файлами на інших комп'ютерах у локальній мережі або інтернеті. Якщо ви часто подорожуєте теками у локальній мережі і канал цієї мережі є доволі широким, ви можете встановити для режиму побудови мініатюр значення Усі файли.

Обчислювати кількість файлів у теках

Якщо вами визначено показ розмірів файлів у стовпчиках перегляду списком або підписах піктограм, теки буде показано із кількістю файлів та тек, які у ній містяться. Обчислення кількості об'єктів у теці може бути повільною справою, особливо для тек із великою кількістю об'єктів або тек у мережі.

Ви можете увімкнути чи вимкнути цю можливість або увімкнути її лише для файлів на вашому комп'ютері і локальних зовнішніх дисках.