Використання іншого мікрофона

Ви можете скористатися зовнішнім мікрофоном для спілкування з вашими друзями, проведення нарад із колегами, створення голосових записів або використання інших мультимедійних програм. Навіть якщо у вашому комп'ютері передбачено вбудований мікрофон або вебкамеру із мікрофоном, окремий мікрофон, зазвичай надає доступ до кращої якості звуку.

Якщо на вашому мікрофоні є круглий конектор, просто вставте його до відповідного звукового гнізда у вашому комп'ютері. На більшості комп'ютерів передбачено два гнізда: одне для мікрофонів і одне для гучномовців. Гніздо для мікрофонів, зазвичай, має рожевий колір, а поряд із ним зображено піктограму мікрофона. Типово, буде використано мікрофон, конектор якого вставлено у відповідне гніздо. Якщо це не так, нижче наведено настанови щодо вибору типового пристрою вхідних даних.

Якщо у вас є USB-мікрофон, вставте його роз'єм до будь-якого порту USB на вашому комп'ютері. USB-мікрофони працюють як окремі звукові пристрої. Можливо, вам доведеться вказати, який з мікрофонів слід використовувати типово.

Вибір типового пристрою для вхідних звукових даних

  1. Go to the desktop and start typing Sound.

  2. Натисніть пункт Звук для відкриття панелі.

  3. У розділі Вхід виберіть пристрій, яким хочете скористатися. Індикатор вхідного рівня має реагувати на зовнішні звуки.

За допомогою цієї панелі ви можете скоригувати гучність або вимкнути мікрофон.