Використання інших гучномовців або навушників

На комп'ютері ви можете користуватися зовнішніми гучномовцями або навушниками. Гучномовці, зазвичай, з'єднують з комп'ютером за допомогою кругового конектора TRS (tip, ring, sleeve або «кінчик, кільце, рукав») або інтерфейсу USB.

Якщо ваші гучномовці або навушники мають конектор TRS, вставте його до відповідного гнізда вашого комп'ютера. У більшості комп'ютерів передбачено два гнізда: одне для мікрофонів і одне для гучномовців. Гніздо для гучномовців, зазвичай, має світло-зелений колір, а поряд із ним зображено піктограму навушників. Типово, використовуються гучномовці або навушники, конектор яких вставлено до гнізда TRS. Якщо це не так, нижче наведено настанови для вибору типового пристрою.

У деяких комп'ютерах передбачено підтримку багатоканального виведення для створення ефекту об'ємного звуку. Для цього, зазвичай, використовуються декілька конекторів TRS, які розфарбовано у різні кольори. Якщо ви не певні щодо з'єднання конекторів із гніздами, ви можете перевірити виведення звуку у параметрах звуку.

Якщо з комп'ютером з'єднано за допомогою USB гучномовці або навушники чи аналогові навушники з'єднано із звуковою карткою, яку з'єднано із інтерфейсом USB, для з'єднання можна вибрати будь-який порт USB. USB-гучномовці працюють як окремі звукові пристрої, і ви можете вказати, які гучномовці слід використовувати типово.

Вибір типового пристрою для виведення звуку

  1. Go to the desktop and start typing Sound.

  2. Натисніть пункт Звук для відкриття панелі.

  3. У розділі Вивід виберіть пристрій, яким хочете скористатися.

Натисніть кнопку Випробувати, щоб перевірити, чи працюють усі гучномовці і чи з'єднано їх із належним сокетом.