Навігація файлами і теками

Скористайтеся програмою для керування файлами Файли для навігації та упорядковування файлів на комп'ютері. Ви також можете скористатися нею для керування файлами на пристроях для зберігання даних (зокрема зовнішніх дисках), на файлових серверах та на спільних ресурсах у мережі.

To start the file manager, open Files on the desktop. You can also search for files and folders through the desktop in the same way you would search for applications.

Ознайомлення із вмістом тек

У вікні програми для керування файлами двічі клацніть на пункті будь-якої теки, щоб переглянути її вміст, і двічі клацніть або клацніть середньою кнопкою миші на будь-якому файлі, щоб відкрити його у типовій програмі для файлів відповідного типу. Клацніть середньою кнопкою миші на теці, щоб відкрити її у новій вкладці. Ви також можете клацнути правою кнопкою миші на теці, щоб відкрити її у новій вкладці або у новому вікні.

При навігації файлами у теці ви можете швидко переглянути вміст кожного з файлів натисканням клавіші пробілу. Таким чином ви можете переконатися, що маєте справу з саме тим файлом, який ви хочете відкрити, скопіювати або вилучити.

На панелі шляху над списком файлів і тек буде показано, яку теку ви переглядаєте, разом із батьківськими теками поточної теки. Клацніть на пункті батьківської теки на панелі шляху, щоб перейти до цієї теки. Клацніть правою кнопкою миші на пункті будь-якої теки на панелі шляху, щоб відкрити її у новій вкладці або вікні або отримати доступ до її властивостей.

Якщо ви хочете виконати швидкий пошук файла у теці, яку ви переглядаєте, або одній з її підлеглих тек, почніть вводити назву файла. Програма відкриє панель пошуку у верхній частині вікна і показуватиме на панелі файлів і тек лише ті записи, які відповідають введеному вами критерію пошуку. Натисніть клавішу Esc, щоб скасувати режим пошуку.

За допомогою бічної панелі ви зможете швидко отримати доступ до типових місць на комп'ютері. Якщо ви не бачите бічної панелі у вікні програми, натисніть кнопку меню у верхньому правому куті вікна і виберіть пункт Бічна панель. Ви можете додати закладки на теки, якими ви часто користуєтеся, щоб їхні пункти було показано на бічній панелі.